به مشاوره آنلاین احتیاج دارید ؟  09137991637

 

نمایندگی رسمی محصولات فوراور : 09129577049

شکلات بخور و لاغر شو

  • 0 نظر
  • 314 بازدید
  • سه شنبه 17 اردیبشت 1398

شکلات بخور و لاغر شو
شکلات بخور و لاغر شو
4.7 از 5 بوسیله 5 رای
یک برنامه ‌ی کنترل وزن سالم نقش مهمی است که محصول شکلات پروتئین پرو ایکس آنرا ایفا میکند،

عاشق شکلات خوردنی؟ میترسی شکلات خوردن باعث افزایش وزنت بشه ؟ یه خبر خوب برات دارم، تا حالا  با شکلات خوردن رژیم گرفتین؟ شکلات تلخ و لاغری شکم، میخوام باهاتون در رابطه با رژیم پر پروتئین صحبت کنم. همان رژیمی که پروتئین رو جایگزین یک سری مواد غذای میکنه تا هم حجم معده را بگیره هم این که دیر هضم باشه. امروزه برنامه رژیم غذایی و توصیه رژیم کاهش وزن  زیادی وجود داره که هر کدام هم اداعا دارند بهترین نتیجه را دارند اما خود شما با توجه شرایط فیزیکی و بدنی و همچنین مشورت با پزشک متخصص خودتون، باید تصمیم بگیرید کدام رژیم را انتخاب کنید تا بهترین نتیجه رودر بهترین زمان بدون عوارض جانبی بگیری. 

 

نقس پروتئین در کاهش وزن

 

کارشناسان در حال حاضر فهمیدن که مصرف پروتئین کافی نقش مهمی در برنامه کنترل وزن داره، در حالی که با رژیم غذایی معقول و ورزش منظم همراه باشه. پروتئین به کنترل اشتها کمک میکنه ، تا از خوردن غذای بعدی پشیمان بشید یا سراغ غذاهای با کالری بالا، کربو هیدرات ها نرید. علاوه بر این، از آنجا که ماهیچه لاغر از نظر سوخت و ساز بیشتر از بافت چربی فعاله، حمایت از ماهیچه بدن بدون چربی از طریق مصرف پروتئین کافی می تونه به متابولیسم و مدیریت وزن کمک کنه. به علاوه ی نقش پروتئین در محدود کردن اشتها، پروتئین برای ساخت عضله ضروری است، به خصوص به دلیل افزایش شدت ورزش.

برخی ممکنه نگران باشند که ترکیبی از رژیم غذایی و ورزش دقیق ممکنه باعث از دست دادن توده عضلانی بشه. از آنجایی که پروتئین بلوک ساختاری برای بافت عضلانیه، اطمینان از مصرف پروتئین کافی می تونه برای محافظت در برابر از دست دادن عضلات به دلیل رژیم و ورزش مفید باشه، در حالی که در یک برنامه سالم و کنترل وزن درست قرار داشته باشید . پروتئین کافی به شما کمک می کنه که بافت ماهیچه ای کمر را ایجاد و حفظ کنید، زمان بهبودی پس از تمرین رو کاهش میده و با تمرینات ورزشی عضله را بهبود ببخشید. علاوه بر این، افزایش مصرف پروتئین، همراه با تمرینات مقاومتی، می توانه در حفظ عضله در هنگام سقط جنین کمک کنه. پروتئین سویا و پروتئین آب پنیر پروتئین های با کیفیت بالا هستند که به خوبی مورد تحقیق قرار می گیرند تا بتونند از ساختار و حمایت از بافت های عضلانی حمایت کنند.

   Eat chocolate and make muscle -1

 

طعم شکلات رژیمی پروتئین پرو ایکس

 

شکلات های Forever PRO X2 در دو طعم خوشمزه و بدون گلوتن، دارچین و شکلات، راهی عالی برای کمک به افزایش مصرف پروتئین در هر روز هستند.

استفاده پیشنهادی: شکلات رژیمی پروتئین پرو ایکس می تونه به عنوان میان وعده غذا مصرف بشه تا به کنترل اشتها و گرایش کمتر به پر خوری کمک کنه. می تونه به عنوان منبع اضافی پروتئین قبل یا بعد از تمرین استفاده بشه.برای انتخاب یک پروتئین به عنوان یک صبحانه یا بخشی از غذای روزانه، انتخاب خوبیه. همچنین میتونن به عنوان یک میان وعده خوشمزه و سالم استفاده بشه تا پروتئین اضافی در هر زمان از روز رو تولید کنند.


  شکلات پروتئین پرو ایکس -1

 

 

شکلات پروتئین پرو ایکس چیست؟

 

شکلات رژیمیForever PRO X2 برای ارائه پروتئین اضافی برای حمایت از یک برنامه مدیریت وزن سالم و یا برای یک میان وعده خوشمزه است. این 15 گرم پروتئین با کیفیت بالا را در یک نوار مناسب، مزه مزه می کنید.

15 گرم پروتئین در هر شکلات.

2 گرم فیبر.

طعم دارچین خوشمزه و شکلات.

بدون گلوتن

 

خواص شکلات پروتئین پرو ایکس

 

شکلات پروتئینی Forever PRO X2 ، پروتئین PRO X2 اختصاصی پروتئین جداسازی سویا و پروتئین آب پنیر را فراهم می کنه و 2 گرم فیبر رژیمی را در هر نوار خوشمزه برای کمک به ساخت عضله و دستیابی به اهداف مدیریت وزنتون قرار میده.

  شکلات رژیمی پرو ایکس -1

و در آخر اگر از شکلات پروتئینی رژیمی استفاده کردی، پروتئین بدنت تامین شده و دیر تر گرسنه میشی . و ماهیچه هاتم به بهترین نحو شکل میگیره. همچنین میتونی به عنوان تنقلاتم بهش نگاه کنی چون واقعا خوشمزست، میتوانید همین حالا خرید کنید 

 

تا حالا از انواع شکلات لاغری استفاده کردید؟ نتیجه ش رو با ما در میون بزارید....

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

  -     چهل و یک   =   32  

تصاویر جانبی

  شکلات پروتئین پرو ایکس فوراور -1