به مشاوره آنلاین احتیاج دارید ؟  09137991637

 

نمایندگی رسمی محصولات فوراور : 09129577049

درباره پک های فوراور بیشتر بدانیم ...

 • 0 نظر
 • 389 بازدید
 • یکشنبه 24 شهریور 1398

درباره پک های فوراور بیشتر بدانیم ...
درباره پک های فوراور بیشتر بدانیم ...
4.1 از 5 بوسیله 10 رای
کمپانی فوراور تهران با سابقه درخشان در این حوزه، با فروش محصولات به صورت تک در راستای درمان مشکلات با محصولات آرایشی، بهداشتی و یا درمانی دارای ، تصمیم به فروش یک سری پک های ویژه و بسته های ترکیبی گرفته است تا به مشتریان عزیز خود عرضه نماید. این پک های ویژه شامل تعدادی از محصولات مرتبط به هم هستند که به صورت یک بسته فوق العاده با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت نسبت به رقبا عرضه می شود. در واقع فوراور تهران جهت راحتی مشتریان خود، تعدادی از محصولات مرتبط در زمینه های مختلف را جمع آوری و پک نموده و با قیمت مناسبتری نسبت به خرید تکی به مشتریان ارائه می کند.

 پکهای ویژه فوراور

کمپانی فوراور تهران با سابقه درخشان در این حوزه، با فروش محصولات به صورت تک در راستای درمان مشکلات با محصولات آرایشی، بهداشتی و یا درمانی دارای ، تصمیم به فروش یک سری پک های ویژه و بسته های ترکیبی گرفته است تا به مشتریان عزیز خود عرضه نماید. این پک های ویژه شامل تعدادی از محصولات مرتبط به هم هستند که به صورت یک بسته فوق العاده با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت نسبت به رقبا عرضه می شود. در واقع فوراور تهران جهت راحتی مشتریان خود، تعدادی از محصولات مرتبط در زمینه های مختلف را جمع آوری و پک نموده و با قیمت مناسبتری نسبت به خرید تکی به مشتریان ارائه می کند. 

 محصولات پک های ویژه کمپانی -1

انواع پکیج ها

  • پکیج های جوانی و ضد پیری که به شما کمک میکند پوستی شاداب تر و روحیه ای جوان تر داشته باشید.

 محصولات جلوگیری از پیری

 • پکیج های درمانی کودکان که شامل رفع التهاب ، مکمل رشد ، ماساژ  کودک ، ضد آفتاب ، سم زدایی و درمان یبوست و سوختگی و حساسیت نوزاد یا کودک خواهد شد. شما با استفاده از این پکها میتوانید سلامت کودک خود را تضمین کنید و یا درمان کودک خود را با سرعت بیشتری ادامه دهید تا کودک دلبند شما به بهبودی کامل برسد .
 • پکیج های تناسب اندام دسته ی سوم از بسته های ترکیبی فوراور می مکمل های غذایی برای بزرگسالان و مکمل رشد برای کودکان می شوند که فور اور تهران این محصولات را بصورت مجموعه در اختیار مشتریان قرار می دهد تا با مصرف این محصولات رشد و تعادل و قدرت بدنی مناسب تری نسبت به قبل داشته باشند.
 • محصولات ترمیم و بهداشت مو که فوراور تهران با پکیج کردن مواردی همچون، نرم کننده های مو و ترمیم کننده مو ،جلوگیری از مو خوره ، جلوگیری از شوره سر و جلوگیری از آسیب دیدگی مو ، به سلامت و بهداشت موی مشتریان خود را اهمیت داده و این پک های ویژه را با قیمتی مناسب در اختیارشان قرار داده است.
 • همچنین پکیج شستشو و بهداشت شوینده ی لباس نیز در لیست محصولات این شرکت موجود بوده و قابل سفارش می باشد.

در نمای کلی می توان اشاره کرد که  پک های ترکیبی فور اور برای حفظ سلامتی و یا بهبود به عملکرد بدن ، کمک به رسیدن فرد به وزن مناسب و  تناسب اندام ارائه شده و موجب می شود بدن افراد بطور کامل پاکسازی و سم زدایی شوند. پیشنهاد ما (فوراور تهران) در رابطه با استفاده از پک های ویژه ی تناسب اندام و مکمل غذایی این است که هر فرد حداقل سالی یک مرتبه از آنها برای حفظ سلامتی و نشاط بیشتر بدنی استفاده کند. استفاده از بسته های مصارف شخصی نیز با توجه به نیاز هر فرد می تواند متغیر باشد.

 

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

  31     -     بیست   =